Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Reklamuj się!

Prowadzisz własną działalność, a mianowicie jest to salon fryzjerski. Masz talent, wykształcenie, kursy i chęci do pracy. Czego Ci brakuje? Masz zbyt mało klientów. Oczywiście, jest grupka ludzi, którzy regularnie do Ciebie przychodzą w celu obcięcia końcówek i nałożenia farby na odrosty, ale to niestety za mało. Zgadza się, utrzymujesz się bez problemu z zarobionych pieniędzy, ale o odłożeniu ich nie ma mowy, a przecież już od połowy roku planujesz zmienić auto, które rocznikiem przypomina dobre wino. Niestety, w tym przypadku powiedzenie czym starsze, tym lepsze, nie sprawdza się. Co możesz zrobić, by zdobyć więcej klientów?
Mieszkasz w dużym mieście. Zastanawiasz się, czy jest to plusem czy też minusem. Na pewno minusem jest fakt, że salon fryzjerski jest tutaj na każdej ulicy, a im więcej konkurencji, tym gorzej dla Ciebie. Potencjalni klienci mają w czym wybierać i niekoniecznie wybiorą Ciebie. Natomiast samo duże miasto jest dużym atutem, ponieważ masz więcej możliwości na reklamę swojej działalności. Jak się reklamować?
Zastanów się, na co sam zwracasz uwagę. Kiedy stoisz na czerwonym świetle na pewno nie przegapisz informacji, którą ma Ci do przekazania billboard. Reklama wielkoformatowa ma to do siebie, że nie da się jej nie zauważyć. Zainwestuj w nią, a ludzie odwiedzą Twój salon nawet z ciekawości. Kolejnym pomysłem są ulotki. Stwórz własne, by potencjalni klienci dowiedzieli się, że istniejesz. Postaw również na promocje, np. świąteczne rabaty. Ludzie lubią iść tam, gdzie jest taniej. Możesz zamieścić swoją reklamę także w internecie. W dzisiejszych czasach większość ludzi do niego zagląda.
Jak widzisz, jest wiele możliwości na reklamowanie własnego salonu. Skorzystaj z nich, a na pewno zyskasz.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Nasza sonda:

Czy reklama na swoje auto jest naprawdę skuteczna i warto nią się zainteresować?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Kontakt:

Emailmarcin012[malpa]tlen.pl
Tel(036) 391 89 31
MiastoPrzewóz

Nowe komentarze: